Pvdf kaetud alumiiniumprofiil riidekapi lükandukse jaoks / alumiiniumprofiil liugukse jaoks / alumiiniumprofiil ukse jaoks

Pvdf alumiiniumprofiilid

Kiirdetailid:
Päritolukoht: Jiangsu, Hiina (Mandri)
Hinne: seeria 6000
Temper: T3-T8
Application:Industrial console
Kuju: T - profiil
Legeeritud või mitte: on legeeritud
Model Number:many kinds
Brändinimi: weyerhau
color:Any colour based on Standard Germany RAL mark
moulding:our moulds, no fee; if opening mould, usually about 10-50 tons, is
material:alloy 6063, 6061, 6065 or others

Pinnatöötlus:
veski viimistlus, anodeeritud, pulbervärvitud, puidutera värv, pvdf (fluorosüsinik), elektroforees, poleeritud, harjatud jne.

Alumiiniumi katmise garantii:
10-aastane piiratud kvaliteedi tagamine interjööri kasutamisel.
25-aastane piiratud kvaliteeditagamine välistingimustes kasutamiseks (ülitugev ilmastikukindlus).
30-aastane piiratud kvaliteeditagamine PVDF-kattega toodetele.

Extra alumiiniumi valmistamise teenus:
LOGO lasermärgistus
Täpne pikkuse järgi lõigatud
CNC
Termilise pausi sissepritse
Mulgustamine / freesimine / puurimine / painutamine / lõikamine / keevitamine / kokkupanek

Product  information:

MaterjalAlloy 6063,6061,6005or according to customer’s choice
TemperT3, T4, T5, T6
workshop shelf from shanghai factory SurfaceAnodize, electrophoresis, powder coating, PVDF coating, wood grain painting, matted, etc.
VärvAny colour based on Standard Germany RAL Mark
PikkusCoating 6.5 meters, Anodizing 6.5

meters, Mill finish 5 meters

Fuction and use:

Rakendus1. Industrial application: various kinds of machine.

2. Electrical Equipment: TV set, air conditioner, refrigerator, computer, etc.

3. Transportations application: car, bus, train, etc

4. Decoration lighting: led light, street light, etc

Valmistamine1. Windows and doors; 2. Drilling; 3. Bending; 4. Cutting; 5. etc.

Pakett:

PakettEP Film, crate box, wooden pallet, or plywood case. For normally, 12 tons for a 20 feet container; 24 tons for a 40 feet container.
Custom MadeYes, we can package following with customer's request.
Composition and standard
(Item)(Test)(Standard)(MJ-standard)
Sulam6063(%)6063A (%)6061A(%)
Silicon                  Si0.20-0.600.30-0.600.40-0.80
Iron                       Fe0.350.15-0.350.7
Copper                 Cu0.10.10.15-0.40
Manganese           Mn0.10.150.15
Magnesium           Mg0.45-0.900.60-0.690.80-1.20
Chrome                 Cr0.10.050.04-0.35
Zinc                       Zn0.10.150.25
Titanium                Ti0.10.10.15
Muu (igaüks)0.050.050.05
Muu (kokku)0.150.150.15
Aluminum                 ALÜlejäänudRemaimderÜlejäänud

All kinds of surface treatment

Veski viimistlusFinish of aluminum itself, with a natural anodic layer formed in the air, weak corrosion resistance.
Sära metalllihv
AnodeerimineThrough an eletrical process to form a certain layer of anodic layer on the surface of profile.
available in different colors like metal silver, champagne, darkbronze, black, and the same color with mette effect.

Base on anodized process, an extra transparent film is formed to make the surface clearer and look bit of shining, with very good corrosion resistance.
Available in different colors like metal silver, champagne, black, and the same color with mette effect.
PulbervärvimineThe powdered paint is electrostatically charged and sprayed onto the part, to form a thick layer to protect the surface. With very good corrosion resistance,
Saadaval igasuguseid värve
Puidust teraUus viimistluse tehnoloogia tekstuuri moodustamiseks näeb välja nagu päris puit.
Available in types of wood pattern. Handtouch or film transfering are both available. Customized accepted.
PoleerimineBy buffing and chemical process to form mirror like finish, suitable for decorative application
Saadaval igasuguseid värve
HarjatudBy brushing and chemical process to form shining with line, suitable for decorative application
Saadaval igasuguseid värve

Pakendamine ja saatmine:

Pakendinäitus

1. Kimpude pakkimine:
- Sees: iga detaili kaitsmiseks pakitud plastist kaitsekilega
- Väljaspool: mähkige kimpudeks veekindla käsitööpaberi või EPE-kile abil.
2. Karbis pakkimine:
- sees: iga tk on pakitud ühte kilekotti;
- Väljaspool: ühte karpi pandud koguste arv.
3. Puidust kaubaaluste pakkimine:
- sees: kimpude või karpide pakkimine;
- väljastpoolt: ühele puitalusele koormatud kimpude või kastide arv.
4. Saadaval on kohandatud pakkimisnõue.

KKK:
1) Kas olete tootja või kaubandusettevõte?
---- Oleme alumiiniumprofiilide tootja.

2) Milliseid pinnatöötlusi saab teie ettevõte teha?
--- Our mainly surface treatments including Anodized , Powder coated , Wood grain, Polished, Brushed, Electrophoresis ,Mill finish , Sand brusting etc.
3) Millist sügavat protsessi saate teha?
---CNC, drilling, milling, cutting, welding, bending, assembling .
4) Milline on proovide ja masstootmise tarneaeg?
--- Tavaliselt 15 päeva hallituse kujunemiseks ja 25-30 päeva masstootmiseks.

Meie teenused
1.Your meie toote ja hinnaga seotud päringule vastatakse 24 tunni jooksul.
2. Kõigile väljaõppe saanud ja kogenud töötajad vastavad kõigile teie küsimustele professionaalselt inglise keeles.
3.OEM on väga teretulnud.
4.Teie ärisuhted meiega on konfidentsiaalsed mis tahes kolmanda osapoole suhtes.
5. pakutakse head müügijärgset teenust. Kui teil on küsimusi, pöörduge palun tagasi.